Eskişehir Mezar Bakımı
Mezar Kabristan Bakım Peyzaj Uygulamaları
Çamlıca Mahallesi, Gülçin Sokak, B Blok No:1/3
oztutkabdurrahman@gmail.com
0537 700 52 75

Genel Bilgiler


Genel Bilgiler
Mezar Bakımı Nasıl Yapılır?

10 Mayıs 2019 Cuma

Mezar bakımı yaptırarak sürekli olarak sevdiklerimizin ruhlarının daha rahat olabileceği hissine ulaşabiliriz. Mezarlıklar, sevdiklerimizle buluşmamızı sağlayan manevi mekânlardır.  Bir yakınımız vefat ettiğinde bir daha canlı yüzünü hiç göremeyecek olmak kişiyi psikolojik olarak derinden yaralamaktadır. Sevdiklerimizin toprağın altında olacağı, bir daha hiç göremeyeceğimizi, sarılamayacağımızı, konuşamayacağımızı düşünmemiz dahi oldukça üzüntü veren bir durumdur. Bakımsız, her tarafı otlarla, börtü böcekle dolmuş olan mezarları gördüğümüzde tanımadığımız bir kişi dahi olsa üzüntü duyarız.

Mezar bakımı konusunda hizmet veren firmamız, sevdiklerinizin mezarlarında oluşmuş olan tahribatı, etrafındaki otların ve böceklerin temizlenmesi, çiçeklendirilmesi, çiçeklerinin bakımının yapılması, kış aylarında oluşan kar birikintilerinin temizlenmesi, mezar taşlarındaki kirin ve kötü görüntünün temizlenmesi hususlarında destek sağlamaktadır. Hiç kimse bir yakınını perişan olmuş bir halde görmek istemez. Canımız, ciğerimiz aile fertlerimizden birini kaybettiğimizde yattıkları mezarların da bakımlı ve güzel görünen yerler olmasını isteriz. Bu sebeple de gerek günlük hayatın yoğunluğu, gerekse üzüntümüzün vermiş olduğu bir takım sebepler dolayısı ile mezar bakımı konusunda vakit ayıramamaktayız. Bunun için bizler için hizmet veren bir kuruluşa ihtiyaç duyarız. Firmamız bu bağlamda kişilerin her daim ziyaret edemedikleri sevdiklerinin manevi mekânlarını en iyi hale getirmek için gerekli önlemleri alarak bakımlarını gerçekleştirmektedir. Sevdiklerinin huzur içerisinde, temiz bir ortamda uyumasını isteyen tüm müşterilerimiz firmamızdan bu desteği sağlamaktadır. Firmamız tarafımıza başvuran kişiler ile bir ön görüşme yaparak mezarın bulunduğu yerin bilgisini almakta ve yerinde keşif yapmaktadır. İstenilen hizmetlere göre bakım bedelleri müşterilerimize bildirilmektedir.

Rutin mezar bakımı isteyen müşterilerimiz, anne, baba, kardeş gibi birinci derecede yakınlarının mezarlarını her ziyaret ettiklerinde güzel ve temiz gördüklerinde firmamıza teşekkürlerini iletmektedirler. Firmamızdan hizmet almak isteyenler, web sitemizde bulunan iletişim numaralarımız aracılığı ile tarafımıza ulaşabilirler. Bakım taleplerinizde net olarak hangi hizmetleri almak istediğinizi belirtmeniz halinde karşılıklı anlaşma neticesinde en kısa süre içerisinde hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Sevdikleriniz manevi mekânlarında huzur içinde yatarken, sizlerde evlerinizde bunun gönül ferahlığını yaşamak istiyorsanız, gelin firmamız ile iletişime geçin. Firmamızın tecrübeli kadrosu ile vermiş olduğu bakım hizmetlerimizden yararlanın.

 

 


295 kez okundu


Diğer Başlıklar


Osmanlı Mezar Taşları  
Mezar için taş çeşidi seçimi  
Mezar Taşı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?  
KABİR ZİYARETLERİ İLE İLGİLİ HADİSLER  
Kabir ziyaretinde okunacak duâlar  
Kabir ziyaretinin faydaları nelerdir?  
Kabir ziyareti nasıl olur  
Bitkisel Peyzaj Uygulamaları  
Mezar Taşı Yapımı  
Mezar Temizlik Hizmetleri  
Mezar Çiçeklendirme Nasıl Yapılmaktadır?  
Mezar Bakımı Nasıl Yapılır?  
Mezar Peyzaj İşleri Nasıl Yapılır?  
Mezarlık Çiçeklendirme  
Genel Hizmet Detayları  
Eskişehir Mezar Bakım  
Kabre Ağaç Dikilir mi?  
Mezarlara Neden Çiçek Ekilir  
Kabir Ziyareti  

Toplam Kayıt: 19 [19 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]