Eskişehir Mezar Bakımı
Mezar Kabristan Bakım Peyzaj Uygulamaları
Çamlıca Mahallesi, Gülçin Sokak, B Blok No:1/3
oztutkabdurrahman@gmail.com
0537 700 52 75
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Mezar Bakım Hizmetleri   |  Mezar Temizliği   |  Mezar Bakımı   |  Mezar Çiçeklendirme
 

Mezar Çiçeklendirme Nasıl Yapılmaktadır?

Mezar çiçeklendirme işlemi için neler yapıldığı hakkında bir takım bilgilerin verilmesi mezar bakım hizmeti almak isteyen müşterilerimizin aydınlatılması amacı ile yapılmaktadır. Bilgi aktarımlarını ne kadar geniş tutarsak müşterilerimizin konuya hâkim olmalarını sağlama amacımızı da yerine getirmiş oluruz. Bu sebeple sevdiklerinin mezarlarında güzel kokan, rengârenk çiçeklerin olmasını isteyenler için bu hizmeti nasıl verdiğimiz konusunda bir ön bilgi oluşturmaktayız. Çiçeklendirme işlemi oldukça meşakkatli bir işlem olup, itina ile ve bir düzen halinde gerekli işlemlerin yapılması gerekmektedir. Çiçek dikim işlemi basit görünen ancak oldukça büyük emek harcanması gereken bir iştir. Bu sebeple mezarlar üzerinde görmüş olduğunuz o birbirinden mükemmel çiçeklerin kendiliğinden gelip mezarlarda bittiğini düşünmemelisiniz.

Mezar çiçeklendirme için ilk yaptığımız işlem, mezar üzerinde bulunan yabancı otların temizlenmesi ve toprağın uygun şekilde havalandırılması olmaktadır. Bu işlemleri takip eden bir sıra olup, bu sıra doğru bir şekilde uygulanırsa ortaya oldukça güzel görüntüler çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan çiçeklendirme personellerimiz, adres gösterdiğiniz mezarlarınız için oldukça itinalı hizmet sunmaktadır. Toprağı havalandırılan mezar üzerine direk olarak çiçek dikimi yapılmamaktadır. Havalandırma işlemini takiben çiçekler için uygun olan toprak uygun miktarda mezar üzerine yayılmaktadır. Sonrasında talep ettiğiniz çiçeklerin dikimi için belirli bir alt yapı oluşturularak bir düzen halinde çiçeklerin dikilmesi işlemi sona erdirilmektedir. Ölmüşlerimizin mezarları üzerine kendi çabalarınız ile dikeceğiniz çiçekler zamanla çürüyüp kaybolacaktır. Çünkü mezar çiçeklendirme işlemi sadece çiçeklerin ekilmesi ile bitmemektedir. Çiçeklerin iki üç günde bir sulanması, etrafında çiçeklerin görüntüsünü bozacak olan otların temizlenmesi gerekmektedir. Bunu siz değerli müşterilerimiz yerine firmamız bünyesinde çalışan personelimiz gerçekleştirmektedir. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarının güzelleştirilmesi ile daha huzurlu olmaktasınız.

Mezar çiçeklendirme işlemi için iyi ve uzman bir firma arayışında iseniz şu an tam olarak doğru yerdesiniz diyebiliriz. Firmamızın kullandığı yöntemler ve sonrasındaki bakım hizmetleri neticesinde dünyevi hayattan göç etmiş olan sevdikleriniz için bir görev yerine getirmiş olmaktasınız. Bunu görev olarak görmeniz halinde zaten bu hizmetin arayışında olursunuz. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz her an web sitemiz aracılığı ile tarafımıza ulaşmanız mümkün olmaktadır.